czwartek, 16 października 2014

For what I like autumn?

Cześć 
Co tam u Was słychać? Nie złapało Was jakieś choróbsko? W tej porze roku niestety często chorujemy, więc dbajcie o siebie! 
Ten post chciałem poświęcić na tag jesienny, ale po długich przemyśleniach i przeglądzie wielu blogów postanowiłem, że nie będę pisać tego samego co jest na co drugim blogu, czyli odpowiedzi w stylu co lubię w jesień i jakieś ciekawe wydarzenia jesienne. Pomyślałem, że taki tag można przekształcić na zwykły post, w którym odpowiedzi na takie pytania można skleić w treść i powstaje ciekawa notka, a nie po prostu pytania i odpowiedzi.
A więc, może zacznę od tego za co lubię jesień, a są to:
➡ liście - uwielbiam, gdy z drzew opadają piękne kolorowe liście
 jesienne spacery
 sesje zdjęciowe - za kilka dni idę na sesje z moją przyjaciółką, nie mogę się już doczekać zdjęć w lesie z pięknym widokiem
 krajobraz - gdzie byśmy się nie spojrzeli to jest brązowo i pomarańczowo, a zwłaszcza kiedy zaświeci słońce
 halloween - lubię patrzeć na oświetlone dynie i dekoracje, żałuje tylko, że to święto nie wygląda dosłownie jak w USA
 filmy - kiedyś często nie oglądałem filmów, ale teraz muszę to zmienić, bo mam za duże zaległości filmowe :)
 gorące napoje - uwielbiam gorącą herbatę, kakao, kawę albo cappuccino, zwłaszcza gdy w domu nie jest za gorąco
➡ długie wieczory
 święta coraz bliżej - a więc nic lepszego nie może być :) ❄

A teraz zostawiam Wam kilka jesiennych zdjęć, które mimo gorszej jakości myślę, że oddają uroki tej pięknej pory roku :)

A Wy lubicie jesień?

sobota, 11 października 2014

October = Autumn.


Cześć
Kilka dni temu ten post miał już być na blogu, ale jak to ja nie mogłem się za to zabrać, zdjęcia jakieś tam są, więc dzisiaj przy sobocie wypadałoby dodać coś nowego. Ostatnio zauważyłem, że praktycznie w każdym poście mam jakie ,,ale" i zawsze na coś narzekam, być może to przez szkołę, która mnie przytłacza, bo wydaje mi się, że w wolne za bardzo nie ma na co narzekać. Gdy ostatnio przeglądałem Wasze blogi, na większości z nich było stwierdzenie, że jest brak czasu i posty nie będą dodawane regularnie, a nawet niektóre zostały zawieszone. W tamtym roku jakoś nie miałem większych problemów z pisaniem notek, ale było to spowodowane tym, że pisałem wyłącznie notki ,,pamiętnikowe", czyli ogólnie co się działo w moim życiu, a mało postów tematycznych lub przemyśleń na dany temat. Od jakiegoś czasu chcę, żeby było odwrotnie, lecz niestety nie mam pomysłów na post, a jeżeli już coś wymyślę, to uznaje to za zbyt oklepany temat, bo widziałem go gdzieś już na innym blogu i od razu idzie do kosza. Może zmienię temat i powrócę do teraźniejszości, a więc zaczęła się jesień, pogoda jest już coraz chłodniejsza, liście zaczęły żółknąć i opadać, a dni są coraz krótsze. Kiedyś strasznie nie lubiłem tej pory roku, bo kojarzyła mi się z deszczami, zimnem i wiatrem, a teraz zacząłem w niej dostrzegać plusy, a mianowicie dłuższe wieczory, przy których można przeczytać książkę lub obejrzeć dobry film w miłym klimacie z czymś gorącym do picia oraz sesje z pięknymi widokami, mam nadzieję, że uda mi się takowe zrobić, o ile znajdą się osoby do pozowania :)
Na tym kończę dzisiejsze wypociny, mam nadzieję, że dotrwaliście do końca. Mam do Was jeszcze małą prośbę, jeżeli macie jakieś pomysły dla mnie do wykorzystania w notce to piszcie śmiało, na pewno mi to pomoże :) Trzymajcie się, część.piątek, 3 października 2014

Love is all around me.


Hej
Zapewne już pomyśleliście, że zakończyłem już z blogiem, ale mam nadzieję, że się ucieszycie czytając tego posta, bo wreszcie powróciłem, po miesiącu przerwy nie miałem za bardzo czasu, żeby wejść na bloga i coś dodać, a nawet jakby to nie miałem żadnych zdjęć. Ostatnio sobie tak myślałem, że jakoś inni blogerzy uczą się i zajmują się swoimi sprawami, a jednak mają czas, żeby dodać chociaż jedną notkę na tydzień i postawiłem się poprawić. Myślę, że teraz jak już napisałem tę notkę to z innymi nie będzie problemu, a jak nie będę mieć zdjęć to dodam jakieś inspiracyjne, bo lepiej dodać takie niż żadne. Ostatni post dodałem na samym początku września, czyli kilka dni po rozpoczęciu roku szkolnego, od tego czasu udało mi się zebrać kilka ocen dobry i kilka gorszych, ale mniejsza z tym. Druga klasa jest najgorszą w ciągu trzeb lat, więc muszę się wziąć za siebie i nazbierać dużo dobrych ocen na początku to potem będzie mi lżej, na pewno Wy też tak robicie :) Jakieś dwa tygodnie temu kupiłem wreszcie nowy telefon, miałem już w planach zmienić jeszcze w tamtym roku, a dopiero teraz do tego doszło, bardzo się cieszę, że już go mam, bo wszystkie parametry, które chciałem są właśnie w nim. Jeżeli kogoś to interesuje model telefonu to jest to Alcatel One Touch Idol 2s i do tego mam etui z drzewem. Dodam jeszcze, że zdjęcia z dzisiejszej notki zostały zrobione tym nowym telefonem. Na dzisiaj tyle, postaram się zrobić jakieś zdjęcia i napiszę do Was wkrótce, trzymajcie się, cześć :)