niedziela, 29 marca 2015

Sunny day.

Cześć :)
Ostatni post, w którym dodałem po raz pierwszy zdjęcia z sesji (jeżeli tak to mogę nazwać) bardzo Wam przypadł do gustu, w komentarzach przeczytałem same pozytywne opinie i jeszcze bardziej zmotywowało mnie to do tego, aby dodawać takich postów więcej. Wspomniałem już, że mam już kolejne zdjęcia, ale w tygodniu nie miałem zbytnio czasu, aby się nimi zająć i obrobić, a tera w weekend oczywiście znalazłem ten czas. 
Poniższe zdjęcia zrobiłem niedaleko mojego domu, część na łące, kolejną na leśnej drodze, a jeszcze kolejna nad rzeczką. Ze zdjęć jestem zadowolony, dziewczyna ze zdjęć to przyjaciółka mojej siostry, więc często bywa u nas i dopiero teraz udaliśmy się na zdjęcia. Współpraca z nią to sama przyjemność, uśmiech nie schodził mi z twarzy jak robiłem zdjęcia i na pewno ten dzień powtórzymy. Dominika ma bloga, jeżeli chcecie zobaczyć kliknij tutaj.
Nie będę przedłużać i zapraszam Was do obejrzenia efektów mojej pracy.


Podobają Wam się zdjęcia?

sobota, 21 marca 2015

It's time for a photo!

Cześć :)
Jak mówi tytuł posta - nadszedł czas na zdjęcia! Skoro, że już oficjalnie przyszła do nas wiosna oznacza to, że nie tylko ja, ale również Wy będziecie wybierać się na więcej sesji niż dotychczas. Gdy w weekend widzę słońce i jest ciepło od razu przychodzi mi myśl do głowy, że muszę to wykorzystać i iść porobić zdjęcia. Chcę też, żeby na blogu pojawiały się nie tylko zdjęcia, na których jestem ja, ale również takie, które robię ja innym znajomym, myślę, że jest to dobry pomysł, a Waszą opinię wyrazicie pewnie w komentarzach. 
Zdjęcia z dzisiejszego posta co prawda nie były robione w ten weekend, ale bodajże w poprzedni, bo już wtedy pogoda sprzyjała, a w tygodniu nie miałem zbytnio czasu, żeby je przejrzeć, obrobić i dodać na bloga, bo jak pewnie sami wiecie trochę czasu to pochłania.
Co do samej sesji, odbyła się ona w pobliżu mojego domu, więc ciekawego tła nie ujrzycie niestety, ale mogę Wam zdradzić, że w kolejnym poście będzie już tego więcej, bo mam już kolejne zdjęcia z wczoraj i jest ich o wiele więcej niż poniżej. Bez większego przedłużania, zapraszam do obejrzenia efektów :)

Podobają Wam się zdjęcia? Chcecie więcej takich postów?

niedziela, 15 marca 2015

Really, Spring?

Cześć Wam! :)
Zacznę od standardowego zdania: Ostatnio dawno mnie tu nie było, a było to spowodowane szkołą oraz brakiem zdjęć. Czasami mam takie chwilę, że nie umiem pogodzić bloga z obowiązkami, wiem, że jeżeli bym się postarał to na pewno by to wypaliło, ale niestety brak mi na to już siły, może kiedyś się uda. No ale dzisiaj nie o tym. Dzisiaj post będzie typowo lifestylowy, bo nie jestem dzisiaj w humorze, a chcę coś do Was napisać.
Nie wiem jak u Was, ale u mnie można powiedzieć, że nastała wiosna, prawie codziennie otwierając rano oczy widzę promienie słońca wpadające przez okno, od razu lepiej się wstaje. Na dworze jest już coraz cieplej, nawet ostatnio kilka razy założyłem letnią kurtkę i było ok.
Już w tym miejscu chcę przeprosić za tego posta, od jakiegoś czasu tak głupio mi pisać co u mnie się dzieję, bo wydaje mi się to kompletnie bez sensu, no ale jak już pisałem wyżej post tematyczny na pewno okazałby się dzisiaj niewypałem. Kilka dni temu wracając ze szkoły postanowiłem, że wybiorę się na jakieś zdjęcia, bo pogoda była bardzo sprzyjająca. Gdy mama zrobiła dwa pierwsze zdjęcia okazało się, że aparat się rozładował, więc nie tracąc czasu pobiegłem go szybko podładować. Jestem taką osobą, że jak sobie coś postanowię to muszę to osiągnąć, więc po godzinie czasu byłem już kolejny raz na dworze. Niestety godzina ładowania niewiele dała i wyszło jakieś dziesięć zdjęć, z czego kilka zobaczycie poniżej.
Na dzisiaj tyle, wiem, że post nie jest za ciekawy, ale jestem zadowolony z tych kilku zdjęć i chciałem się z Wami nimi podzielić.Podobają Wam się zdjęcia?  U Was też już wiosna?