niedziela, 19 kwietnia 2015

Countdown.

Cześć :)
Dzisiaj niedziela, więc tradycyjnie post. Myślałem, że będę musiał kombinować z tematem posta, zdjęciami i w ogóle, ale jednak w piątek nadarzyła mi się okazja i zrobiłem trochę zdjęć. Utrafiliśmy na odpowiednią pogodę na zdjęcia, bo świeciło słońce i nawet nie było silnego wiatru, tak jak jest dzisiaj. Jest to jedna z lepszych sesji, które robiłem, być może zależy to od dziewczyny, która jest bardzo fotogeniczna, musiałem odrzucać część zdjęć, bo byłoby ich za dużo w poście. Jest bardzo zadowolony i mam nadzieję, że Wam również przypadną do gustu. W takim razie zapraszam do oglądania :)Podobają Wam się zdjęcia? 

poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Słoneczna niedziela.

Cześć :)
Jak już mogliście zauważyć, posty na blogu pojawiają się praktycznie w każdą niedzielę, nie było to planowane, ale przez naukę i brak zdjęć w tygodniu już tak zostało. Tak więc, wczoraj powinien pojawić się post, zdjęcia już miałem, z sesji z kuzynką, ale jednak pod wieczór wybrałem się na zdjęcia i postanowiłem, że dodam dzisiaj notkę, bo jakoś nie lubię dodawać postów po dwudziestej.
A wiec, zdjęcia odbyły się (jak zawsze) w pobliżu mojego domu, więc tło nie jest za specjalne. Może wybrałem trochę nieodpowiednią porę na zdjęcia, bo zaczęło zachodzić słońce, dzięki czemu widać niekiedy kolor żółtawy przechodzący na złoty, ale myślę, że w miarę je przerobiłem. Według mnie, nie tylko tło jest ważne w zdjęciach, ale również wygląd zewnętrzny, czyli stylizacja. Jako, że jakiś czas temu już kupiłem ten t-shirt, a nie było żadnych zdjęć z jej udziałem to postanowiłem to zrobić, z czego jestem bardzo zadowolony, bo uwielbiam tę koszulkę, być może przez biały kolor który ostatnio bardzo polubiłem. Z opisu będzie tyle, czekam na Wasze opinie w komentarzach.
niedziela, 5 kwietnia 2015

Happy Easter!

Cześć :)
Dzisiejszy post będzie typowo lifestylowy, a jest to spowodowane kompletnym brakiem zdjęć. Jak sami wiecie w ciągu ostatnich kilku dni były wszystkie pory roku połączone w jedną, więc nie dałem rady, żeby wyjść i cyknąć jakieś dobre zdjęcia. Uważam, że jakiś poważniejszy post bez lepszych zdjęć to strata czasu, a do takiego lifestylowego mogą być takie jak poniżej. 
Od trzech dni odpoczywamy w świątecznej atmosferze, wczoraj byliśmy poświęcić koszyczki, a dzisiaj spędzamy czas z najbliższymi. W tych pozostałych trzech dniach wolnego możemy odpocząć, poświęcić czas na rzeczy, na które nie mamy czasu podczas szkoły, np. poczytać książkę lub nadrobić filmy i seriale. Jak zwykle gdy siedzę w domu nie obyło się u mnie od choroby, wczoraj zaczęła mnie boleć głowa i gardło i niestety muszę siedzieć w domu, gdy pogoda się polepszyła. 
Gdy wchodzicie częściej na mojego bloga musieliście zauważyć, że nieco zmienił się wygląd bloga, wcześniej nagłówek był zaokrąglony z kolorowymi obrazkami, a teraz postawiłem na prostotę i dodałem tylko napis i małą kotwicę, uważam, że teraz lepiej wszystko się prezentuje i jest w stonowanych kolorach. Dodałem też nowe nagłówki do gadżetów i poprawiłem minimalnie czcionkę i opis mojej osoby. Mam zamiar dodać jeszcze u góry bloga pasek ze stronami tylko muszę ogarnąć jak zrobić to, żeby to miało ręce i nogi, a tak to już będzie ok. Poniżej macie zdjęcie poprzedniego nagłówka w porównaniu do obecnego, bo to się najbardziej zmieniło i jest najbardziej widoczne oraz kilka zdjęć, które zrobiłem kilka dni temu.I teraz nagłówek nowy w porównaniu do poprzedniego.
Na koniec chcę Wam złożyć najlepsze życzenia, Wesołych Świąt, przede wszystkim zdrowia, spędzenia miłego czasu z najbliższymi, dużo odpoczynku i oczywiście mokrego dyngusa! :)

A Wam jak mijają święta?  Podoba Wam się nowy wygląd bloga?