niedziela, 10 maja 2015

Bridge and meadow.

Cześć :)
Już sam tytuł może Wam podpowiedzieć co będzie zawierał post, mianowicie jest to kolejna dawka zdjęć mojego autorstwa, które zrobiłem na pięknym moście i pobliskiej łące. Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, że nie wstawiam ostatnio zdjęć z moim udziałem, ale jakoś nie czułem się na siłach, żeby 'pozować'. W takim razie obiektem zdjęć stała się właśnie moja kuzynka, którą mogliście już widzieć kilka postów wcześniej jak i również moja przyjaciółka z klasy, która zabrała mnie w to piękne miejsce, które znajduje się tak blisko od mojego domu. Ogólnie jestem zadowolony ze zdjęć, chociaż trochę mniej z obróbki, bo myślę, że nie wyszła za dobrze, ale ocena należy do Was. Od jakiegoś czasu myślę, że blog zaczął przesiąkać fotografią, dziwne, bo kiedyś nawet bym o tym nie pomyślał, a teraz wiem, że bez zdjęć nie wyobrażam sobie życia. Dobra, zaczynam zmieniać temat i dziwnie pisać, więc bez przedłużania zapraszam Was do obejrzenia zdjęć i oceny.

Co myślicie o zdjęciach?

niedziela, 3 maja 2015

Some photos...

Cześć :)
Kolejna przerwa na blogu, tym razem tygodniowa za nami. Nie miałem przez jakiś czas aparatu, więc nie mogłem dodać nic na bloga, a nie dodałbym samego tekstu bo byłoby tak pusto bez zdjęć. 
Dzisiaj rano zaskoczyła mnie piękna pogoda, na którą czekałem jakiś czas, a przy okazji mam już aparat, więc pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to było właśnie wyjście na zdjęcia. 
Dzisiejsze zdjęcia są robione opcją makro, którą bardzo lubię, a nie zawsze korzystam z niej, tylko do zdjęć natury, takich jak dzisiaj. Bardzo lubię używać makro, bo dzięki tej opcji można uchwycić piękno tak jak w tym przypadku natury, jak i również owadów, bo świetnie wyostrzony jest pierwszy plan na zdjęciu, a tło jest dobrze zamazane, dodatkowym plusem jest to, że takich zdjęć praktycznie nie trzeba przerabiać, bo wychodzą naprawdę dobrze. W takim razie, bez przedłużania zapraszam Was do obejrzenia zdjęć :)

Co myślicie o zdjęciach?