sobota, 27 czerwca 2015

Let's start the holiday!

Wczoraj udaliśmy się do naszych szkół, aby ostatni raz spotkać się z naszymi przyjaciółmi i odebrać świadectwa. Wielu z Was w tym roku kończy gimnazjum i życzę Wam, żebyście dobrze wybrali przyszłą drogę kształcenia, bo w końcu spędzicie tam kolejne trzy lata. 
Moje świadectwo może nie okazało się najlepsze, ale na pewno poprawiło się co do poprzedniego roku i z tego się cieszę, mam nadzieję, że i u was jest w porządku.
A więc od wczoraj zaczęły nam się wakacje. W moim przypadku jest tak, że nie mam większych planów i raczej moje wyjazdy będą spontaniczne, mam kilka małych planów, ale na razie nie będę zdradzał; na pewno nie zabraknie spotkań ze znajomymi i spacerów. 
Oczywiście dużo czasu chcę poświęcić blogowi, bo w roku szkolnym praktycznie tylko w weekendy dodawałem posty, bo w tygodniu nie miałem czasu iść na jakieś zdjęcia, bo często przychodziłem do domu późno. Teraz, gdy mam więcej czasu postanowiłem więcej zdjęć i więcej postów, chcę bardziej urozmaicić bloga i jak wyżej wspomniałem dodawać więcej postów. Na pewno niedługo pojawi się post z mojego wyjazdu do Krakowa, więc czekajcie.
Nie będę się rozpisywał, bo nie za bardzo o czym, a w dzisiejszym poście zostawię mix zdjęć z ostatnich kilku dni :)
Pomyślałem, że mógłbym zrobić post Q&A, czyli post z pytaniami od Was i odpowiedziami, więc jeżeli chcecie mnie o coś zapytać to możecie zrobić to w komentarzu ;)


A Wy macie plany na wakacje? Lubicie takie mixy zdjęć?

EDIT: Założyłem snapchat'a blogowego, więc jeżeli macie ochotę to dodajcie mnie :)

sobota, 13 czerwca 2015

Życie czy ciągła gonitwa?

Cześć :)
Już dawno nie pisałem tutaj postów z przemyśleniami, poniekąd było to spowodowane brakiem nowych pomysłów, a nie chciałem kopiować innych, a także brakiem zdjęć, no bo w końcu żaden post nie będzie dobry, gdy nie będzie fajnych zdjęć, przynajmniej ja mam takie zdanie. Ze szkołą się powoli żegnam, pewnie w Waszym przypadku jest podobnie, bo w sumie został jeszcze tylko tydzień na ostatnie poprawy, a ja mam już jasną sytuację, więc mam trochę więcej czasu dla siebie. Korzystając z ładnej pogody i możliwości postanowiłem, że wybiorę się na zdjęcia, nie jest ich za dużo, ale jestem z nich nawet zadowolony, co nie zawsze się zdarza u mnie.
Kilka dni temu nasunęła mi się no głowy pewna myśl. Otóż, zastanawiałem się jak to jest z naszym życiem, bo gdzie by nie spojrzeć to co chwilę się gdzieś spieszymy, nie mamy czasu wolnego, a przy tym zapominamy przede wszystkim o sobie i rzeczach ważniejszych. Wiadomo, że szkoła, czy praca są ważnymi rzeczami w naszym życiu, ale czy na pewno? Nie zawsze osiągniemy to na co tak poświęcamy wiele czasu, a przy tym możemy stracić jeszcze więcej. Mam na myśli to, że podejmując się czegoś musimy to pogodzić z innymi zajęciami i znaleźć choć chwilę dla siebie i zastanowić się nad swoim życiem, bo przez tą ciągłą gonitwę zapominamy o tym co nas otacza i żyjemy tylko swoimi zamierzeniami, które nie zawsze się sprawdzą. Powinniśmy od czasu do czasu oderwać się o tego wszystkiego i odpocząć, bo w końcu zdrowie jest najważniejsze, a przy tym możemy się zrelaksować i na chwilę zatrzymać. W dawnych latach ludzie także mieli swoje pragnienia i cele, które osiągnęli poprzez ciężką pracę, a jednak nie skupiali się wyłącznie na tym i ich życie nie było jedną, wielką gonitwą, musimy się postarać wziąć z tego przykład, a gdy osiągniemy nasz cel, satysfakcja będzie jeszcze większa :)
Mam nadzieję, że Was nie zanudziłem, ale chciałem napisać coś takiego od siebie i podzielić się tym z Wami. A teraz zostawiam kilka najnowszych zdjęć :) Pozdrawiam!
|| koszula - H&M || t-shirt - H&M ||