wtorek, 22 września 2015

Co nowego u mnie?

Witam po bardzo długiej przerwie!
Za nami już prawie miesiąc nauki, a u mnie na blogu ostatni post to wciąż wspomnienia wakacji, no cóż, mimo choć bym bardzo chciał to i tak to nie powróci i trzeba się skupić na teraźniejszości. 
Ostatnio na zewnątrz temperatura raczej nie sprzyja, jest pochmurno i deszczowo, przez co mój humor nie jest najlepszy i niestety czasami nie a ochoty wyjść nawet z domu, a co dopiero iść na sesje. Wiem, że to nie najlepsze podejście i dlatego chce to zmienić bardzo szybko, więc czekajcie na coś nowego.
W ostatnich kilku tygodniach nie działo się nic szczególnego, mogę powiedzieć, że szkoła pochłonęła już większość mojego czasu, sprawdzianów i prac domowych coraz więcej, bo w końcu to klasa maturalna. Mimo to postaram się być aktywny tutaj na blogu i dodawać coś częściej. Mogę Wam się pochwalić, że dzisiaj zdałem testy na prawo jazdy, jestem strasznie szczęśliwy, że zdałem je za pierwszym razem i teraz tylko czekam na praktykę i myślę, że już niedługo usiądę za kierownicą bez instruktora :)
Tak więc, nie będę zanudzać o tym co robiłem, a czego nie, bo jest to bez sensu, a w zamian zostawię Wam kilka zdjęć z ostatniego czasu, a tymczasem biorę się za lepszą notkę z ciekawszymi zdjęciami.
Trzymajcie się i mam nadzieję, że nie przestaliście śledzić mojego bloga z powodu mojej nieobecności. Zapraszam jeszcze na mojego snapa (powerlesssblog), gdzie jeżeli uzbiera się większa ilość osób to będę mógł do Was pogadać :)